Aktuality

Čo máme nové?

Herkulove slávnosti v Snine obohatili tancom a spevom mladí z charitného domu

pridal: Silvia Hrabčáková | dátum: 16. júla 2023 | kategória: Denné stacionáre so zameraním na zdravotne znevýhodnených

Bohatý program, hudobné vystúpenia, atrakcie pre deti, remeselné trhy, ale aj chutné jedlo a nápoje. Nové podujatie Herkulove slávnosti pri Sninskom kaštieli prilákal mnohých návštevníkov. Na podujatí svoj talent ukázali aj mladí so zdravotným znevýhodnením, ktorým sa venujeme v Charitnom dome sv. Štefana v Snine. Ďakujeme, že charita môže byť hrdou súčasťou mestského života, komunity i udalostí, ktoré sa v meste konajú.

Na pódiu sa počas sobotňajšieho programu predviedli mladí s hudobným vystúpením. Niekoľko ľudových skladieb i tanečných krokov potešilo návštevníkov podujatia. Ďakujeme rodičom a mladým za zapojenie. Spoločnými silami sa snažíme, aby deti boli radostné, šťastné a integrované do spoločenského života.

Výťažok z tomboly pre Charitný dom sv. Štefana

Diváci Herkulových slávností sa mohli zapojiť do tomboly o hodnotné ceny. Kúpou lístka nielen zvýšili šance na výhru, ale podporili aj dobrú vec. Výťažok, ktorý sa vyšplhal do výšky 691 eur, podporí našich mladých so zdravotným znevýhodnením.

Dobrovoľníci ako hudobný sprievod

Hudobný talent a nadanie môžu mladí z Charitného domu rozvíjať aj vďaka podpore a ochote dobrovoľníkov. Títo skvelí ľudia sú už dávno viac, ako len dobrovoľníci. Vždy ochotne obetujú svoj čas nielen na nácvikoch, ale aj na vystúpeniach, na ktorých nám vďačne robia sprievod. Klavír, gitara, harmonika i spev obohatia každé hudobné vystúpenie. Ďakujeme milí dobrovoľníci – priatelia, že ste súčasťou charitnej rodiny.

Herkulove-slavnosti-v-Snine-5Herkulove-slavnosti-v-Snine-4

Herkulove-slavnosti-v-Snine-6Herkulove-slavnosti-v-Snine-7

Herkulove-slavnosti-v-Snine-3Herkulove-slavnosti-v-Snine-2