Charitné Vianoce

Počas celého mesiaca december sme si pripravili bohatý adventný i vianočný program. Vďaka spolupráce s viacerými partnermi vyčaríme nielen predvianočnú atmosféru, ale prinesieme aj kúsok domova a štedrosti tam, kde to chýba.

PREŽITE TO SPOLOČNE S NAMI.
VIANOČNÉ TRHY V KOŠICIACH NA HLAVNEJ

Od 5. do 11. decembra môžete našu prácu podporiť v charitnom stánku na košických rozprávkových trhoch na Hlavnej ulici. V stánku košickej oceliarni sa vystriedajú charitné zariadenia a služby. Tešiť sa môžete na tvorbu výrobkov našich prijímateľov. Seniori, mladí so zdravotným znevýhodnením, ľudia bez domova aj matky v núdzi pre vás pripravili širokú paletu jedinečných produktov. Chutné vianočné oplátky alebo perníčky, voňavé mydielka, krásne ikebany, vianočné gule na jedličku, koberčeky alebo ručne háčkové ozdoby. To všetko nájdete v našom charitnom stánku. Výrobky boli tvorené s láskou v rámci rozvoja pracovných zručností a domov si ich môžete odniesť aj vy. Navštívte nás, dozviete sa viac a na stromčeku môže visieť aj kúsok charitnej lásky.

MIKULÁŠSKE PREKVAPENIA
4. decembra o 16:00 hodine vás srdečne pozývame na mikulášske popoludnie pre priateľov, sympatizantov a podporovateľov Charitného domu sv. Štefana v Snine, zariadenia kde sa venujeme mladým dospelým so zdravotným znevýhodnením. Spoločne s mladými a pozvanými hosťami si môžete vychutnať hudobno-slovné pásmo i spevácke vystúpenia. Veríme, že nedeľné decembrové popoludnie v Dome kultúry Snina – Obývačka sa naplní predvianočnou atmosférou spojenou s radosťou spoločne prežitého času. Vstup je dobrovoľný. Podujatie sa koná v spolupráci s Mestom Snina, Cirkevným centrom voľného času a Základnou umeleckou školou v Snine.
Vo viacerých zariadeniach a službách prinesie malé dobroty sv. Mikuláš s pomocníkmi.