Charitné Vianoce

Charitne-Vianoce-23_baner

Posledný mesiac v roku sa nesie v znamení štedrosti a lásky k blížnym. V rámci našich služieb a zariadení sme pripravili bohatý adventný a vianočný program, ktorý nielenže vytvorí nezameniteľnú predvianočnú atmosféru, ale predovšetkým prinesie kúsok domova a štedrosti tam, kde je to najviac potrebné. Košické charitné Vianoce nie sú len o potešení a zábave. Sú aj príležitosťou pre nás všetkých, aby sme zdieľali radosť a lásku s núdznymi. Nech Vianoce prinesú nielen darčeky pod stromčekom, ale aj teplé srdcia a úsmevy na tvárach všetkých, ktorí sa k nám pridajú v duchu dobročinnosti a lásky k blížnym.

PREŽITE TO SPOLOČNE S NAMI.
VIANOČNÉ TRHY V KOŠICIACH​

V období od 4. do 13. decembra sa na Hlavnej ulici v Košiciach otvárajú dvere do rozprávkovej ríše vianočných trhov. V rámci charitatívneho stánku košických oceliarní môžete podporiť dobročinnú prácu. Výnimočný priestor sa stane miestom, kde sa budú striedať naše zariadenia a služby s jedným cieľom – priniesť radosť a podporiť tých, ktorí to najviac potrebujú.

SVIATOK SVÄTÉHO MIKULÁŠA

Sviatok svätého Mikuláša sa v charitných zariadeniach stáva výnimočným dňom plným lásky, radosti a potešenia pre všetkých. Pre našich zverencov – seniorov Mikuláš prináša nostalgické spomienky a teplé pocity domova. Pre deti predstavuje postavu, ktorá prináša radostné chvíle, zábavu a malú pozornosť. Pre opustených a ľudí bez vlastného domova je návšteva svätého Mikuláša v charitných zariadeniach príležitosťou nájsť dočasný únik zo svojej ťažkej reality. Láskavé slovo a malý darček prináša všetkým pocit starostlivosti, záujmu a spoločenstva.