Aktuality

Čo máme nové?

Blízko pri človeku vďaka spoločnosti Slowianka s.r.o.

pridal: Silvia Hrabčáková | dátum: 8. decembra 2019 | kategória: Krízové centrum

Pani Eva je matkou 6 detí. Bohužiaľ, manžel ju opustil, a tak sa Eva s deťmi ocitli zo dňa na deň na ulici. Svoj dočasný domov našli v Krízovom centre v Košickej Novej Vsi. Manžel o deti nejaví žiadny záujem a ani finančne neprispieva na starostlivosť. Matka, ktorá sa stará o deti je odkázaná len na príjem z rodičovských dávok. Vďaka dobrým darcom ako spoločnosť Slowianka s.r.o. môžeme pomáhať pani Eve a ďalším desiatkam ženám a matkám v núdzi.

Pani Eva je len jeden z mnohých príbehov, ktoré žijú naši zverenci Krízového centra. Našim cieľom práce je pomôcť pani Eve i ďalším ženám, matkám a celým rodinám v núdzi vymaniť sa z nepriaznivej sociálnej situácii a dopomôcť k osamostatneniu. Pri tejto práci nám pomáhajú aj štedrí darcovia.

Ďakujeme spoločnosti Slowianka s.r.o., ktorá nám dopriala bohatú mikulášsku zásielku. Nový sporák, mikrovlnná rúra aj hrnce budú slúžiť na prípravu chutnej stravy. Vďaka drogérii, hygienickým potrebám aj detskými plienkami podporíme rodiny s batoľatami.

Blízko-pro-človeku-vďaka-Slowanke

Slowianka Nail Trends je úspešným školiacim centrom, ktoré sa od roku 2015 zaoberá prípravou kurzov a seminárov pre budúce aj profesionálne nechtové dizajnérky na celom svete, ako aj distribúciou vysokokvalitných produktov.

1_blízko-pri-človeku-vďaka

Slowianka_logo