Aktuality

Čo máme nové?

Nová technika pre hospic od ALZY

pridal: Silvia Hrabčáková | dátum: 22. novembra 2019 | kategória: Hospic Matky Terezy

E-shop ALZA pri príležitosti 15. výročia pôsobenia firmy na slovenskom trhu usporiadala benefičnú súťaž. Túto charitatívnu aktivitu vyhlásila na jeseň a ako poďakovanie za dôveru, dala možnosť zákazníkom rozhodnúť, ktoré oblasti firma podporí. Na sociálnych sieťach hlasovali aj za Hospic Matky Terezy v Bardejovskej Novej Vsi, ktorý získal od Alzy tovar v hodnote 5 000 eur podľa vlastného výberu.

Internetový obchod sa rozhodol so svojimi ziskami podeliť a podporiť tých, ktorí pomáhajú iným prostredníctvom sociálnych, zdravotníckych služieb alebo dobrovoľnej práce.  V tomto roku sa zamerali na pomoc charite a cez projekt: „15. narodeniny – 15.000,- eur na dobročinné účely“ vybrali zákazníci prostredníctvom dvojkolového hlasovania na sociálnej sieti z viacero kandidátov. Dar v celkovej hodnote 15 000 eur si rovným dielom rozdelili okrem nášho Hospicu Matky Terezy aj Občianske združenie Pomoc psíkom na východnom Slovensku a Centrum pre deti a rodiny Prešov.

Alza je najväčším internetovým obchodníkom, uznávaným lídrom a inovátorom v oblasti internetového predaja v Česku a na Slovensku. Aktivity sa od roku 2014 rozšírili do ďalších krajín EÚ. Alza sa zameriava na výkon a dosahovanie vysokých cieľov, zároveň ctí princípy zodpovedného podnikania voči zákazníkom, obchodným partnerom, spoločnosti a životnému prostrediu. V súčasnosti Alza pôsobí na lokálnych trhoch 25 rokov a pomáha definovať pojem  e–commerce v strednej Európe.

1_blízko-pri-človeku-vďaka

Logo_ALZA