Aktuality

Čo máme nové?

Tesco pomôže ľuďom v núdzi spolu so zákazníkmi, stihnú to ešte pred Vianocami

pridal: Silvia Hrabčáková | dátum: 16. decembra 2021 | kategória: Zoznam aktualít

Nakupujúci môžu počas troch dní, od 16. do 18. decembra 2021, darovať trvanlivé potraviny a drogériu vo všetkých obchodoch Tesca na Slovensku. Arcidiecéznej charite Košice poputujú darované produkty z 3 prevádzok: Košice, Snina a Michalovce.

Tesco sa stará o všetky komunity, v ktorých pôsobí, už 25 rokov. Aby ľudia v núdzi nestrádali počas momentálnej náročnej situácie a prežili príjemné vianočné sviatky, reťazec opäť organizuje potravinovú zbierku. Zapojiť sa a darovať potraviny i hygienické potreby môžu aj z pohodlia domova prostredníctvom služby Tesco Online nákupy až do konca roka. Tesco po skončení zbierky venuje spolupracujúcim charitatívnym organizáciám aj finančný príspevok navyše. Pri príležitosti 25. výročia svojho pôsobenia na Slovensku reťazec daruje týmto organizáciám naviac sumu vo výške 25 % z hodnoty vyzbieraných potravín a drogérie.

Prostredníctvom služby Tesco Online nákupov môžu zákazníci darovať potraviny alebo drogériu o niečo dlhšie – až do 31. decembra 2021. Pri online nákupe si môžu zákazníci vybrať z troch balíčkov pomoci – základný v hodnote 5 eur alebo veľký balíček v hodnote 12 eur a balíček pre osamelých seniorov v hodnote 7 eur. Služba Tesco Online nákupov je aktuálne dostupná pre 2,8 milióna zákazníkov, resp. 1,1 milióna domácností na Slovensku.

TESCO POTRAVINOVÁ ZBIERKA

2020_12_Tesco-zbierka-1

2020_12_Tesco-zbierka-4

Vlaňajší výsledok Tesco potravinovej zbierky:
darovaných produktov
0 kg
hodnota produktov
0 eur
obdarovaných potravinami
0 rodín