Aktuality

Čo máme nové?

Od budchlap.sk pre našich chlapov

pridal: Silvia Hrabčáková | dátum: 31. marca 2021 | kategória: Charitný dom pre mládež Vranov

V korona čase trávime viac času doma a medzi štyrmi múrmi. Aby náš pobyt v uzavretom priestore bol o niečo lepší, je dôležité cítiť sa pohodlne. Takýto pocit sme vďaka internetovému obchodu budchlap.sk umožnili aj našim zverencom z Charitného domu pre mládež vo Vranove nad Topľou. Všetci 20 mladíci dostali prekvapenie, a to pohodové tepláky. Budchlap.sk prihodili pre chalanov ešte aj ponožky, aby bol domáci komplet úplný. Veď niekedy stačia tepláky, aby chlapci chlapmi boli. Za štedré dary úprimne ďakujeme

Bud-chlap-1

Bud-chlap-3

Bud-chlap-4

Bud-chlap-2

Bud-chlap-5

O CHARITNOM DOME PRE MLÁDEŽ VO VRANOVE NAD TOPĽOU

Dovŕšili dospelosť, musia si zbaliť kufor a odísť z detského domova. Bez rodinného zázemia, bez finančnej istoty a bez pripravenosti na samostatný život. Práve mladým s takouto životnou situáciou vstupuje do života charita. Charitný dom pre mládež vo Vranove nad Topľou ponúka prostredníctvom 3 druhov sociálnych služieb dočasné prístrešie i odborné sprevádzanie a vedenie k nezávislému životu chlapcom bez vlastného domova.

MODERNÉMU CHLAPOVI NIE JE JEDNO, ČO SI OBLEČIE! 

Budchlap.sk je internetový obchod, s ktorým môže mať každý chlap módu v malíčku. Nájdete u nás trendy oblečenie od hlavy k pätám, vhodné na bežné nosenie ale aj na formálnejšie príležitosti. Samozrejmosťou sú aj módne doplnky, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou pánskych outfitov. Naša široká ponuka rôznych štýlov sa vyznačuje cenovou dostupnosťou pre každého. Sledujeme pre Vás módne trendy a denne Vám prinášame jedinečné novinky. Ak hľadáte originálne kúsky, čo inde nenájdete- u nás ste na správnej adrese, stačí si len vybrať!