Aktuality

Čo máme nové?

Školské potreby darovali aj zamestnanci firmy LafargeHolcim European Business Services

pridal: Silvia Hrabčáková | dátum: 20. septembra 2020 | kategória: Zbierka školských pomôcok

Plné škatule školských pomôcok pre školákov darovali aj zamestnanci firmy LafargeHolcim European Business Services, Košice. Školské tašky, zošity,  perá, farbičky aj ceruzy vďaka štedrým darcom našli nových majiteľov. Pomôcky sme darovali do Krízového centra v Košickej Novej Vsi. Momentálne v zariadení nachádza dočasný domov necelých 70 detí. Vďaka štedrosti budú mať mnohé rodiny a školáci ľahší nástup do školského kolobehu.  

V mene obdarovaných žiakov a študentov úprimne ďakujeme zamestnancom firmy LafargeHolcim European Business Services, Košice za vnímavé a štedré srdcia.

Zbierka-pomocok_HR_2

Zbierka-pomocok_HR

LafargeHolcim European Business Services otvorila v marci 2014 novú kancelária v centre mesta Košice. Otvárací ceremoniál sa konal za účasti primátora mesta Richarda Rašiho spolu s pozvanými predstaviteľmi mesta Košice, IT Valley a miestnych univerzít. V decembri 2015 bolo stredisko premenované na LafargeHolcim European Business Services. Tu poskytuje personál profesionálov podporu spoločnostiam partnerských skupín v Európe od finančných transakcií, ako sú účtovníctvo, fakturácia a údržba kmeňových údajov, až po správu ľudských zdrojov a mzdy. Sú sústredené do štyroch hlavných prúdov: financie, obstarávanie, obchodné služby a bankovníctvo a ľudské zdroje.